strzałka do góry
Zwiastuny

To wiem na pewno - oficjalny zwiastun DVD

Asystentka - oficjalny zwiastun DVD

"Asystentka" na DVD!
Kup teraz ▶http://bit.ly/AsystentkaEmpik

Jane (nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu "Ozark" Julia Garner) niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy trafia do pracy jako asystentka potentata branży rozrywkowej, jest w siódmym niebie. Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzenia, czeka ją droga do zatracenia.

Jane jest młodą i ładną dziewczyną pracującą w branży produkcyjnej. Trafiła tam bezpośrednio po ukończeniu college'u, by samodzielnie zarabiać na życie. Pragnie niezależności i pilnie wykonuje wszelkie powierzone jej zadania. Rutynowa praca odbiera jednak jej całą siłę i energię. Ponadto musi współpracować z wysoce wybrednym szefem, który permanentnie wyraża niezadowolenie pracą swych podwładnych, poddając krytyce nawet najmniej istotne drobiazgi. Bohaterka zawsze zachowywała się cicho i spokojnie, starając się nie przyciągać do swojej osoby zbyt wiele uwagi. Jednak pewnego dnia jej cierpliwości przychodzi kres i Jane przerywa swoje milczenie.

W rolach głównych: Julia Garner, Matthew Macfadyen, Kristine Froseth, Makenzie Leigh.

Tenet - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD

"Tenet" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD!

Hit kinowy w reżyserii Christophera Nolana, twórcy m.in. trylogii "Mroczny Rycerz", "Dunkierki" i "Incepcji". Uzbrojony tylko w jedno słowo: Tenet — bohater, znany jako Protagonista, przenika do mrocznego środowiska międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić świat. Podczas swojej misji będzie musiał skorzystać ze zjawiska wykraczającego poza czas realny.

W rolach głównych występują: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH 4K Ultra-HD, BLU-RAY i DVD:
• Patrzenie na świat w nowy sposób: jak powstawał Tenet
• Materiały o castingu, fabule, scenografii, zdjęciach, plenerach, kostiumach, muzyce, kręceniu najbardziej spektakularnych scen i wiele więcej!

Westworld, sezon 3 - oficjalny zwiastun oficjalny Blu-ray i DVD

"Westworld", sezon 3 na Blu-ray i DVD!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/Westworld3Empik

Jedna z najgłośniejszych produkcji tv ostatnich lat! Zdobywca 9 statuetek Emmy®. Mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować swoje, nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód goście słono płacą za to, by stać się tym, kim zawsze pragnęli być. W trzecim sezonie Dolores wydostaje się z parku i przechodzi do prawdziwego świata. Widzowie będą mogli zobaczyć Amerykę przyszłości, w tym futurystyczne Los Angeles.

W rolach głównych: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, James Marsden

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:
• 6 krótkich filmów, w tym 3 nowe i ekskluzywne: Ucieczka z Westworld, Odkrywanie Warworld, Żyjemy w technokracji, Wizja przyszłości, RICO: przestępczość i ekonomia oraz na planie Westworld;
• 4 filmy z cyklu Witamy w Westworld m.in. Analiza oraz Kto to powiedział?
z Evan Rachel Wood i Aaronem Paulem oraz Thandie Newton i Tessą Thompson;
• Tworzenie rzeczywistości Westworld

Scooby-Doo: Wesołego Halloween! - oficjalny zwiastun DVD

Scooby-Doo: Wesołego Halloween!" na DVD!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/ScoobyDoo_Empik

Nadeszło ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego! Fałszywe potwory i mnóstwo słodyczy – Halloween to raj dla chodzących od drzwi do drzwi, wiecznie głodnych żarłoków. Ale w tym roku ten słodki dzień ma posmak goryczy. Pobliska działka z dyniami zostaje skażona toksycznym szlamem, przez co powstają latające dyniowe lampiony i ogromna dynia, która miażdży wszystko na swojej drodze! Rozwiązanie tej olbrzymiej (dosłownie!) zagadki i ocalenie Kryształowego Zdroju zależy od Scooby-Doo i jego paczki. Tym razem pomogą im nowi przyjaciele – naukowiec Bill Nye i Elvira, Władczyni Ciemności.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• 3 filmy krótkometrażowe z serii Scooby-Doo: Duch, który wpada na kolację; Halloween u Scooby’ego; Wyluzuj, Scooby-Doo!

Spisek przeciwko Ameryce - oficjalny zwiastun DVD

Spisek przeciwko Ameryce" na DVD!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/Spisek_empik

Serial HBO® Spisek przeciwko Ameryce, stworzony przez Davida Simona i Eda Burnsa (Prawo ulicy) na podstawie powieści Philipa Rotha, genialnie ukazuje alternatywną historię Ameryki w czasie drugiej wojny światowej. Żydowska rodzina z Newark jest świadkiem zwycięstwa Charlesa Lindbergha, ksenofobicznego populisty, który wprowadza w Ameryce faszyzm.

W rolach głównych: Winona Ryder, Zoe Kazan, Morgan Spector, Anthony Boyle, Caleb Malis

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Spojrzenie za kulisy w towarzystwie obsady i ekipy
• Czemu teraz? Twórcy David Simon i Ed Burns oraz aktorzy rozmawiają o tym, dlaczego nastał odpowiedni czas na adaptację napisanej ku przestrodze powieści Philipa Rotha

Tylko sprawiedliwość - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

Tylko sprawiedliwość" na Blu-ray i DVD!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/TylkoSprawiedliwosc_empik

Przejmująca historia absolwenta Harvardu Bryna Stevensona, który odrzuca lukratywne propozycje pracy, by w Alabamie bronić niesłusznie oskarżonych. Wspierany przez miejscową adwokat podejmuje się głośnej sprawy McMilliana skazanego na śmierć za morderstwo. W obliczu jawnego rasizmu i politycznych gierek Bryan broni Waltera i innych skazańców.

W rolach głównych: Michael B. Jordan, Jamie Foxx, Brie Larson

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• Jak powstawał film
• Organizacja Equal Justice Initiative
• Ta chwila na to zasługuje
• Sceny niewykorzystane

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Jak powstawał film

Psy i koty: Odwet Kitty - Oficjalny Zwiastun Blu-ray i DVD

PO RAZ PIERWSZY W DZIEJACH KOTY I PSY BĘDĄ MUSIAŁY POŁĄCZYĆ SIŁY, ABY ZAPOBIEC GLOBALNEJ KOTO-STROFIE!

https://www.facebook.com/DzieciToLubia

Była elitarna agentka Kitty Galore planuje uruchomić diaboliczne urządzenie, aby wziąć pod pantofel psich wrogów i „odmazurzyć" swoich byłych kocich towarzyszy .W oryginalnej wersji filmu Psy i Koty: Odwet Kitty usłyszymy głosy Christiny Applegate, Michaela Clarkea Duncana, Neila Patricka Harrisa, Seana Hayesa, Jamesa Marsdena, Bette Midler i Nicka Nolte oraz gwiazd ekranu Chrisa O'Donnella i Jacka McBrayera.

Tylko na Blu-ray!
PIESKIE ŻYCIE: OPOWIEŚCI Z PSIEGO ŚWIATA HOLLYWOOD - filmowe pieszczochy ujawniają szczegóły o ich ludzkich współpracownikach i co tak naprawdę zdarzyło się na planie filmowym.

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH: ANIMOWANE POTYCZKI KOT VS. PIES - gwiazdy Looney Tunes i Hanny-Barbery występują w zabawnych, kudłatych klasycznych kreskówkach

PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY: POTKNIĘCIA I POMYŁKI - zwierzaki są tylko... ludźmi... gdy ich wystąpienie źle wypadnie

Sukcesja, Sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

"Sukcesja", Sezon 2 na DVD od 16.09!
Kup teraz ▶ https://bit.ly/SUKCESJA_empik

Serial HBO®, który otrzymał aż 18 nominacji do nagród Emmy 2020!

CIOSY W PLECY, SZANTAŻE I ZDRADY – to wszystko codzienność rodziny Roy. "Sukcesja", ceniony serial HBO®, to połączenie dobrego dramatu i czarnego humoru. Opowiada o władzy, polityce i pieniądzach w obrzydliwie bogatej dysfunkcyjnej rodzinie, na której czele stoi starzejący się magnat medialny Logan Roy (Brian Cox) i jego czworo dorosłych dzieci: Kendall (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook), Roman (Kieran Culkin) i Connor (Alan Ruck). W sezonie drugim Kendall musi sobie radzić ze skutkami próby wrogiego przejęcia ich firmy, Shiv chce wejść w kręgi ścisłego kierownictwa, Roman zaznajamia się z działalnością koncernu na samym dole hierarchii, a Connor podejmuje się raczej skazanego na niepowodzenie startu w wyborach prezydenckich. Intrygi i knowania towarzyszą rodzinie stojącej przed wielką niewiadomą w czasie gwałtownych zmian w świecie mediów. Każdy z jej członków zadaje sobie pytanie, kto przejmie stery po odejściu Logana.

W rolach głównych: Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck,

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Zaproszenie na wizytę na planie w towarzystwie scenarzystów;
• 10 krótkich filmów z analizą odcinków;

Mroczne materie, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD

"Mroczne Materie", Sezon 1 na DVD już 12.08!
Ten zachwycający serial HBO ® jest adaptacją kultowej trylogii fantasy Philipa Pullmana. Opowiada o osieroconej dziewczynce i jej niezwykłych perypetiach w równoległym świecie, w którym dusze ludzi znajdują się poza ciałem i przybierają postać mówiących zwierząt - dajmonów. Przez osiem, nakręconych z rozmachem, wciągających odcinków śledzimy losy Lyry (Dafne Keen), która jako niemowlę została podrzucona do oksfordzkiego Kolegium Jordana. To niespokojna dusza, która nieustannie poszukuje przygód w tym wypełnionym książkami uniwersyteckim świecie. Szukając zagubionego przyjaciela, trafia na ślad porywaczy dzieci. Rusza na niebezpieczną wyprawę, która na zawsze odmieni jej życie.

W rolach głównych: Ruth Wilson, James McAvoy, Lin-Manuel Miranda, Dafne Keen

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Jak powstawały Mroczne materie;
• Przenoszenie Mrocznych materii na ekran;
• Tworzenie Mrocznych materii;
• Scenografia Mrocznych materii;
• Dajmony w Mrocznych materiach;
• James McAvoy: Grając Lorda Asriela;
• Lin-Manuel Miranda: Grając Lee Scoresby’ego;
• Ruth Wilson: Grając panią Coulter;
• Dafne Keen: Grając Lyrę Belacquę

Piekielna głębia 3 - oficjalny zwiastun DVD

"Piekielna głębia 3" na DVD już 12.08!

Trzecia część fabularnej serii Piekielna głębia.
Na wyspie Little Happy doktor Emma Collins wraz z zespołem naukowców obserwuje proces rozmnażania żarłaczy białych. Idyllę przerywa przybycie byłego, który szuka trzech groźnych żarłaczy tępogłowych. Nie są to jednak zwykłe rekiny. Ich matka, Bella, dzięki mutacji genetycznej stała się niezwykle inteligentna i… niebezpieczna. Rosnąca liczba ofiar żarłaczy tępogłowych wyraźnie wskazuje na to, że potomstwo Belli odziedziczyło jej mordercze geny. Jeśli młode przekażą je dalej, życie jakie znamy, może skończyć się bezpowrotnie. Przygotuj się na powrót do głębi tak piekielnej, jak nigdy dotąd!

W rolach głównych: Nathaniel Buzolic ("Przełęcz ocalonych", "Pamiętniki wampirów"), Emerson Brooks ("Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Skarb narodów: Księga tajemnic", "Super 8"), Bren Foster ("Mad Max")

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Piekielna głębia 3: Walka na śmierć i życie
• Tonąca scenografia i rekiny: Jak powstawała Piekielna głębia 3