strzałka do góry
Joker już na 4K UHD, Blu-ray™ i DVD!
Jeden z największych filmowych przebojów roku 2019. Opowieść o "narodzinach" najsłynniejszego przeciwnika Batmana, zarobiła w kinach ponad miliard dolarów i jest czarnym koniem oscarowej rywalizacji. Nagrodzony dwoma Złotymi Globami film z Joaquinem Phoenixem na 4K UHD, Blu-ray™ i DVD!
TO: Rozdział 2 już na 4K UHD, Blu-ray™ i DVD!
Druga część znakomitej ekranizacji na motywach bestsellerowej powieści Stephena Kinga. W rolach głównych nominowana do dwóch Oscarów® Jessica Chastain oraz nominowani do Złotych Globów® James McAvoy i Bill Hader.
Wojownik, Sezon 1 na DVD!
Produkcja nominowana do nagrody Emmy®.
Serial zrealizowany na podstawie pomysłu
i zapisków Bruce'a Lee!
Teoria wielkiego podrywu, Sezon 12 na DVD!
Jeden z najgłośniejszych i najpopularniejszych seriali komediowych ostatnich lat! Zdobywca Złotego Globu® i 10 nagród Emmy®.
Młody Sheldon, Sezon 2 już na DVD!
Prequel jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat!


Opowieść o dzieciństwie Sheldona Coopera - bohatera kultowej „Teorii wielkiego podrywu”.
Gra o tron, Sezon 8 na 4K UHD, Blu-ray i DVD!
Finałowy sezon najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO® uhonorowanego Złotym Globem® i 59 nagrodami Emmy®!
W rolach głównych: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner.
Największe filmowe hity na DVD!
W świątecznej ofercie: Kraina Lodu, Toy Story 4, Król Lew, Masza i Niedźwiedź, LEGO Ninjago i wiele, wiele innych wspaniałych produkcji filmowych...
Toy Story 4 już na Blu-ray™ i DVD!
Najnowsza produkcja studia Pixar - przygody kultowych zabawek Toy Story - ponad milion widzów w polskich kinach!
Tym razem Chudy, Buzz i reszta bandy wyruszają na wycieczkę, podczas której poznają nowych przyjaciół i spotkają dawno niewidzianą przyjaciółkę...
Kraina lodu - edycja specjalna z naklejkami
"Kraina lodu" podbiła serca widzów w każdym wieku! Dzielna księżniczka Anna łączy siły z Kristoffem – nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu oraz jego lojalnym reniferem Svenem i wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć starszą siostrę Elsę.
Król Lew premiera Blu-ray™ i DVD!
Jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. Po dwudziestu pięciu latach od premiery kultowej animacji, Jon Favreau ponownie zabiera widzów na afrykańskie sawanny w nowej fabularnej wersji filmu!
Czarnobyl na DVD!
Najgłośniejszy serial roku!
Produkcja HBO® uhonorowana 10 nagrodami Emmy®.
W rolach głównych: Jared Harris, Stellan Skarsgard i Emily Watson.
Ogólne warunki korzystania z serwisu

GALAPAGOS FILMS SP. Z O.O.
OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ WWW.GALAPAGOS.COM.PL

I. PRZED SKORZYSTANIEM Z NINIEJSZEJ STRONY INTERNETOWEJ GALAPAGOS FILMS ("STRONA"), NALEŻY UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z NINIEJSZYMI OGÓLNYMI WARUNKAMI KORZYSTANIA ZE STRONY ("WARUNKI OGÓLNE").

II. KORZYSTANIE Z NINIEJSZEJ STRONY JEST UZALEŻNIONE OD ZAAKCEPTOWANIA WARUNKÓW OGÓLNYCH. JEŻELI NIE AKCEPTUJECIE PAŃSTWO NINIEJSZYCH WARUNKÓW OGÓLNYCH, PROSIMY NIEZWŁOCZNIE OPUŚCIĆ TĘ STRONĘ INTERNETOWĄ.

GALAPAGOS Films może dokonać zmiany niniejszych ogólnych warunków w dowolnym czasie publikując zmienioną wersję na niniejszej Stronie. Korzystanie przez Państwa ze Strony będzie od tej chwili podlegało zasadom zawartym w nowej wersji.

III. TYTUŁ WŁASNOŚCI I PRAWA AUTORSKIE:
GALAPAGOS Films lub jej licencjodawcy są właścicielami wszystkich Praw Własności Intelektualnej w odniesieniu do niniejszej Strony oraz jej Treści. Z wyłączeniem zakresu objętego zezwoleniem udzielonym w ramach niniejszych Warunków Ogólnych, nie wolno Państwu kopiować, pobierać, rozprowadzać, publikować, zmieniać lub wykorzystywać Treści lub jej części, jak również wszystkich Praw Własności Intelektualnej na jakiejkolwiek stronie internetowej lub w sieci komputerowej (w szczególności przy zastosowaniu jakichkolwiek środków rozpowszechniania elektronicznego) lub wykorzystywania Treści w jakikolwiek inny sposób, bez otrzymania uprzedniej pisemnej zgody GALAPAGOS Films

W przypadku pobierania przez Państwa oprogramowania z niniejszej Strony, (w tym plików, obrazów zawartych w oprogramowaniu lub przez nie generowanych oraz danych towarzyszących oprogramowania), GALAPAGOS Films udziela Państwu jednorazowej licencji na korzystanie z tego oprogramowania (zwanego łącznie "Oprogramowanie"). GALAPAGOS Films nie przenosi na Państwa prawa do Oprogramowania. Posiadacie Państwo nośnik, na którym Oprogramowanie jest nagrane, ale GALAPAGOS Films zachowuje pełne prawo do Oprogramowania oraz wszystkie Prawa Własności Intelektualnej z nim związane. Nie wolno Państwu dokonywać redystrybucji, sprzedawać, dekompilować, odtwarzać, demontować lub w inny sposób redukować oprogramowania do formy dostrzegalnej przez użytkownika (z wyjątkiem zakresu dozwolonego przez prawo).

W odniesieniu do jakichkolwiek informacji lub materiałów, które przekazujecie Państwo GALAPAGOS Films korzystając z niniejszej Strony, udzielacie Państwo nieograniczonego terytorialnie, stałego i nieodpłatnego zezwolenia na wykorzystanie wspomnianych informacji i/lub materiałów (w tym prawa do kopiowania, przekazywania, rozprowadzania i publikowania) oraz zapewniacie Państwo i oświadczacie, iż wykorzystanie powyższych informacji i materiałów przez GALAPAGOS Films nie będzie stanowiło naruszenia Praw Własności Intelektualnej jakiejkolwiek osoby.

Informujemy, że w przypadku naruszenia powyższego zapewnienia lub innych postanowień zawartych w dziale "Tytuł własności i prawo autorskie" będziecie Państwo zobowiązani do wynagrodzenia GALAPAGOS Films wszelkich związanych szkód, kosztów, strat, wydatków, kosztów postępowania i dochodzenia roszczeń.

GALAPAGOS Films będzie stanowczo egzekwowała swoje Prawa Własności Intelektualnej związane z niniejszą Stroną w pełnym zakresie dopuszczalnym przez prawo, w tym między innymi na drodze postępowania karnego.

W niniejszych Warunkach Ogólnych "Prawa Własności Intelektualnej" oznaczają patenty, znaki towarowe, znaki usługowe, nazwy handlowe, prawa autorskie, prawa do publikacji, wszelkie prawa do baz danych (w tym prawa ekstrakcji), prawa do zastrzeżonych i nie zastrzeżonych wzorów, tajemnice handlowe oraz prawo do zachowania poufności informacji, jak również wszelkie prawa lub inne formy ochrony o podobnym charakterze, obowiązujące w dowolnej części świata, niezależnie od tego, czy którekolwiek z nich są zarejestrowane, czy też nie, a także prawa wynikające z wniosków o ich rejestrację.

IV. ZAŁOŻENIA POLITYKI OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I ZACHOWANIA TAJEMNICY:
GALAPAGOS Films przywiązuje dużą wagę do ochrony danych osobowych użytkowników Strony oraz do zachowania tajemnicy. Od użytkowników Strony nie pobiera się automatycznie żadnych informacji osobistych, poza przypadkami ich dobrowolnego przekazania z równoczesnym wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie, na przykład w związku z procedurą rejestracji służącą uzyskaniu dostępu do Strony, pytaniami przesłanymi GALAPAGOS Films pocztą elektroniczną. Informacje uzyskane w ten sposób będą przetwarzane zgodnie z zasadami wynikającymi z polskich przepisów regulujących ochronę danych osobowych.
Dane osobowe Konsumentów zbierane są przez GALAPAGOS Films jedynie wówczas gdy osoba, której dane dotyczą, wyrazi na powyższe zgodę, przesyłając do GALAPAGOS Films oświadczenie o poniższej treści:

"Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez GALAPAGOS Films sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jordanowskiej 12."

Pewne anonimowe informacje są zapisywane w ramach standardowego funkcjonowania serwerów internetowych GALAPAGOS Films Informacje te są wykorzystywane przede wszystkim w celu dostarczenia dokładniejszych danych na temat pracy on-line danego użytkownika, rodzaju systemów operacyjnych (np. Macintosh, Windows) używanych przez użytkownika oraz nazwy domeny jego dostawcy usług internetowych. Dzięki posiadaniu wspomnianych informacji, użytkownicy mogą korzystać ze stron internetowych w sposób optymalny dla danego komputera. Inne sposoby wykorzystania wspomnianych informacji mogą obejmować wewnętrzny przegląd liczby osób odwiedzających Stronę, ale tylko w formie zbiorczej i nie pozwalającej na indywidualną identyfikację. Adresy poczty elektronicznej oraz inne dane umożliwiające identyfikację użytkowników Strony są znane GALAPAGOS Films wyłącznie wówczas, jeżeli zostaną dobrowolnie podane.
GALAPAGOS Films czasami wykorzystuje adresy poczty elektronicznej oraz inne dane personalne (takie, jak dane rejestracyjne, nazwisko osoby, z którą należy się kontaktować oraz numer telefonu) w celu skontaktowania się z użytkownikami, którzy komunikują się z GALAPAGOS Films przesyła na przykład wiadomości do użytkowników, którzy podają swoje adresy poczty elektronicznej w konkretnych celach, takich jak uzyskiwanie odpowiedzi na pytania przesyłane pocztą elektroniczną. Ponadto GALAPAGOS Films może wykorzystywać dane personalne użytkowników w celu przesyłania im szczegółowych informacji dotyczących produktów i usług, jednakże tylko na zasadach określonych w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i zawartych w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną przez GALAPAGOS Films sp. z o.o. na rzecz Konsumentów. GALAPAGOS Films nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom.
Użytkownicy zawsze uzyskają szansę wyrażenia sprzeciwu wobec wykorzystywania przez GALAPAGOS Films danych personalnych we wspomniany sposób, poprzez wysłanie listu lub wiadomości mailowej na adres kontakt@galapagos.com.pl. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawiania.
Zasady przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną zawarte są w wewnętrznym regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną na rzecz Konsumentów dostępnym w siedzibie GALAPAGOS Films Poland, wyciąg z którego to regulaminu, obejmujący postanowienia bezpośrednio dotyczące zawarty jest w pkt VIII niniejszych Warunków Ogólnych.

V. INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTÓW:
Publikowane na Stronie informacje dotyczące cen jakichkolwiek produktów lub usług są przedstawiane Państwu tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty sprzedaży. GALAPAGOS Films może zmienić informacje dotyczące cen w każdym czasie bez zawiadomienia.

GALAPAGOS Films podejmuje odpowiednie starania w celu zapewnienia, aby wszelkie informacje cenowe były dokładne i aktualne. Jednakże ponieważ wspomniane informacje są Państwu udostępniane wyłącznie dla celów informacyjnych, mogą one szybko stać się nieaktualne. We własnym interesie powinniście Państwo zweryfikować te informacje w bezpośrednich źródłach.

VI. NIEWŁAŚCIWE KORZYSTANIE ZE STRONY:
Zobowiązujecie się Państwo nie korzystać z niniejszej Strony:

  • w jakikolwiek sposób (w szczególności poprzez wysyłanie informacji za pośrednictwem Strony), który jest oszczerczy, obraźliwy, obelżywy, nieprzyzwoity, obsceniczny lub ma charakter groźby;
  • w sposób, który narusza jakiekolwiek Prawa Własności Intelektualnej lub zobowiązanie do zachowania tajemnicy;
  • w celu wyrządzenia szkody (majątkowej lub/i osobistej) jakiejkolwiek innej osobie;
  • w celu wprowadzenia wirusa lub innego niszczącego programu;
  • w jakikolwiek sposób stanowiący naruszenie obowiązujących praw lub zasad współżycia społecznego; lub
  • w jakikolwiek sposób nie objęty upoważnieniem GALAPAGOS Films lub stanowiący naruszenie niniejszych Warunków Ogólnych.

GALAPAGOS Films będzie w pełni współpracować z sądami, organami ścigania lub innymi organami wykonywania prawa, nakazującymi lub zalecającymi GALAPAGOS Films ujawnienie tożsamości osoby wysyłającej drogą elektroniczną wiadomości lub materiały, o których mowa w niniejszym artykule zatytułowanym "Niewłaściwe korzystanie ze Strony".

Niezależnie od powyższego GALAPAGOS Films może zawiesić Państwa dostęp do niniejszej Strony i/lub zablokować lub usunąć wszelką Państwa korespondencję elektroniczną lub inne przesyłki w przypadku jakiegokolwiek naruszenia przez Państwa niniejszych Warunków Ogólnych (lub w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że wspomniane naruszenie nastąpiło lub wkrótce nastąpi).

VII. WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: GALAPAGOS Films podejmuje starania, aby wiadomości lub inne informacje uzyskane za pośrednictwem niniejszej strony były poprawne i dokładne; ale nie zobowiązuje się zapewnić tego w każdym przypadku. W związku z tym w Państwa interesie jest dokonanie niezależnej weryfikacji tych wiadomości lub informacji w bezpośrednich źródłach.

W granicach dozwolonych ustawowo oraz za wyjątkiem szkód wynikłych z winy umyślnej i szkód na osobie wykluczona jest wszelka odpowiedzialność GALAPAGOS Films wobec Państwa (umowna, z tytułu czynu niedozwolonego, z tytułu naruszenia obowiązku ustawowego lub inna) za szkody bezpośrednie i pośrednie (włącznie z kosztami sądowymi i dochodzenia roszczeń), poniesione przez państwa ("roszczenie") powstałe bezpośrednio lub pośrednio w związku z:

  • Jakąkolwiek usterką, błędem, niedoskonałością, wadą, pomyłką lub nieścisłością dotyczącą niniejszej strony lub jej treści;
  • Oprogramowaniem i treścią pobraną z niniejszej strony;
  • Jakimikolwiek wirusami, które mogą zainfekować państwa sprzęt komputerowy w wyniku korzystania z niniejszej strony lub z powodu pobranej z niej treści;
  • Jakimkolwiek opóźnieniem, niedostępnością części lub całości strony lub jej treści.

Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z treścią Warunków Ogólnych Korzystania ze Strony Internetowej GALAPAGOS Films i wyrażam zgodę na ich stosowanie.
Strona © GALAPAGOS Films sp. z o.o. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

VIII. WYCIĄG Z REGULAMINU ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ GALAPAGOS FILMS NA RZECZ KONSUMENTÓW.
W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 18/07/2002 roku (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" spółka GALAPAGOS Films sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jordanowskiej 12, 04-204 Warszawa wprowadza regulamin dotyczący świadczenia usług drogą elektroniczną. Ponieważ spółka nie prowadzi sprzedaży drogą elektroniczną niniejszy regulamin określa jedynie sposób przekazywania ofert handlowych w tym bieżących informacji o premierach Blu-ray i DVD.

1. Informacje handlowe dostarczane drogą elektroniczną zawierają m.in.: listę premier filmowych na Blu-ray i DVD wraz z częściowym opisem ich zawartości, wydarzenia filmowe tj. nagrody, udział w festiwalach, akcje promocyjne.

2. Informacje handlowe przekazywane drogą elektroniczną, wysyłane są tylko do tych osób, które dobrowolnie wyraziły zgodę na ich otrzymywanie wysyłając do GALAPAGOS Films następującą informację:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od GALAPAGOS Films

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez GALAPAGOS Films sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jordanowskiej 12.

Każdy z odbiorców korespondencji handlowej droga elektroniczną ma gwarancję i możliwość rezygnacji z dalszego otrzymywania tych informacji. W celu rezygnacji prosimy wysłać do nas informację: Rezygnuję z dalszego otrzymywania informacji handlowych na adres kontakt@galapagos.com.pl

 

Wykorzystywanie adresów IP

Aby zapewnić ciągłe podnoszenie jakości naszego serwisu www, monitorujemy które części naszego serwisu www są odwiedzane przez naszych użytkowników oraz jak długo trwają ich wizyty. Taki monitoring polega na rejestrowaniu adresów IP komputerów użytkowników naszego serwisu za pomocą bloków informacji zapisywanych po stronie użytkownika, które potocznie nazywa się cookies. Rejestracja adresów IP osób odwiedzających nasz serwis jest elementem naszej administracji systemem. Rejestracja adresów IP nie daje nam możliwości zidentyfikowania Państwa.

Polityka plików cookie

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w  urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest Galapagos Films. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i  hasła;

5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w  parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

6. W ramach Serwisu galapagos stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

    PHPSESSID  -  Sesyjne  -  Przechowuje identyfikator sesji

    __utmz  - Trwałe  -  Przechowuje informacje o tym, skąd trafił do nas użytkownik  (Google Analytics)

    __utma  - Trwałe  -  Przechowuje informacje o ilości wyświetleń dla danego użytkownika (Google Analytics)

    __utmb  - Trwałe  -  Przechowują czas wizyty/przebywania na stronie(Google Analytics)

    __utmc  - Sesyjne  -  Przechowują czas wizyty/przebywania na stronie (Google Analytics)

 

7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.