strzałka do góry
Zwiastuny

Osierocony Brooklyn - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

Ptaki Nocy i Fantastyczna Emancypacja Pewnej Harley Quinn - oficjalny zwiastun 4K UHD, Blu-ray i DVD

Ptaki Nocy i Fantastyczna Emancypacja Pewnej Harley Quinn" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD od 6 maja!

Kup teraz ▶ https://bit.ly/PtakiNocy_empikPokręcona historia, opowiadana przez samą Harley Quinn, w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley i Ptaków Nocy: Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różne kobiety muszą współpracować, żeby pokonać Romana.W rolach głównych: Margot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ewan McGregor, Chris MessinaDODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:

• Nieustraszona Harley Quinn: Margot Robbie wraz ze swoją paczką wyrusza, by wstrząsnąć Gotham jak nikt dotąd. Poznaj niezwykłe osobowości aktorów i ekipy filmowej

• Film: Oko Ptaka

• Ewan McGregor jako okrutny i ekscentryczny właściciel klubu planuje przejąć podziemny świat Gotham. Jednak Harley i jej zespół udowodni, kto tak naprawdę rządzi ulicami miasta

• Sprawdź jak wyglądają stroje Ptaków Nocy, gdy szykują piekło w Gotham

• Poznaj zespół grafików, którzy przemienili łagodnego owczarka niemieckiego w bestię, którą tylko Harley mogła pokochać

• Związek i miłość Harley oraz jej niesamowitych rolek

• Brud i przestępczość: Harley Quinn odkrywa nowe strony Gotham

• Gagi z planu

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

• Nieustraszona Harley Quinn: Margot Robbie wraz ze swoją paczką wyrusza, by wstrząsnąć Gotham jak nikt dotąd. Poznaj niezwykłe osobowości aktorów i ekipy filmowej

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" na Blu-ray i DVD od 8 maja!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/STARWARS_empik

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams ponownie łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to fascynujące zakończenie sagi Skywalkerów – narodzą się nowe legendy i ostatecznie zostanie rozstrzygnięta bitwa o wolność.

W rolach głównych: Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels i Billy Dee Williams.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• Dziedzictwo Skywalkerów
• Pasaana: pościg śmigaczy
• Obcy na pustyni
• D-O: klucz do przeszłości
• Warwick i syn
• Tworzenie stworzeń

Kłamstwo doskonałe - oficjalny zwiastun DVD

"Kłamstwo doskonałe" na Blu-ray i DVD od 15 kwietnia!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/KlamstwoDoskonale_empik

Zawodowy oszust Roy Courtnay (Ian McKellen) nie może uwierzyć własnemu szczęściu, kiedy poznaje w internecie dobrze sytuowaną wdowę Betty McLeish (Helen Mirren). W miarę jak Betty otwiera przed nim swój dom i wpuszcza go do swojego życia, Roy z zaskoczeniem odkrywa, że mu na niej zależy. Uczucie sprawia, że musi umiejętnie balansować na granicy prawdy i kłamstwa, a rutynowy szwindel okazuje się najtrudniejszym w jego życiu.

W rolach głównych: Helen Mirren, Ian McKellen, Jim Carter

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Sceny niewykorzystane

Czarownica 2 - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Czarownica 2" na Blu-ray i DVD od 4 marca!

Kup teraz ▶ http://bit.ly/Czarownica_2_Empik

Czarownica 2 z Angeliną Jolie w roli głównej to dalszy ciąg historii najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya. Po wielu szczęśliwych latach relacja Diaboliny i Aurory zostaje wystawiona na próbę. W życiu bohaterek pojawiają się nowi sojusznicy oraz nowe mroczne siły. Czy ich miłość okaże się mocniejsza? Czy będą mogły żyć długo i szczęśliwie?

W rolach głównych: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer

Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:
- Legenda Dzieci Nocy;
- Wesele Aurory;
- Gdybyś miała skrzydła;
- Czarownica 2 - efekty specjalne;
- Sceny rozszerzone;
- Wpadki z planu i gagi;
- Teledysk "You Can't Stop The Girl" w wykonaniu Bebe Rexha

Doktor Sen - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD

"Doktor Sen" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD od 25 marca!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/DoktorSen_empik

W wydaniu Steelbook Blu-ray oprócz kinowej wersji filmu znajdzie się dłuższa o prawie 30 minut wersja reżyserska.

Minęły lata od wydarzeń, które rozegrały się w "Lśnieniu". Dan Torrance, który nadal nie otrząsnął się z traumy przeżytej za młodu w hotelu Overlook, musi znów stanąć twarzą w twarz z demonami przeszłości. Na swojej drodze spotyka Abrę, odważną nastolatkę, która rozpaczliwie potrzebuje jego pomocy, ponieważ podobnie jak on, ma nadnaturalną moc zwaną „lśnieniem”.

W rolach głównych: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran, Emily Alyn Lind

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
• Od „Lśnienia” do „Snu”: pisarz Stephen King i reżyser oraz scenarzysta Mike Flanagan analizują powieść i pierwszy film, dyskutując o podejściu do sequela
• Jak powstawał „Doktor Sen”: Nowa wizja
• Powrót do Overlook

Proceder - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Proceder" na Blu-ray i DVD od 18 marca!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/PROCEDER_empik

Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

W rolach głównych: Piotr Witkowski, Małgorzata Kożuchowska, Kali, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Jan Frycz

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• Ostatnie, niepublikowane rozmowy Tomasza Chady ze scenarzystami filmu „Proceder”, przeprowadzone podczas pobytu w zakładzie karnym (ilustrowane galerią zdjęć)
• 12 niewykorzystanych scen
• 4 materiały Making of - kulisy powstawania filmu

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD
• Ostatnie, niepublikowane rozmowy Tomasza Chady ze scenarzystami filmu „Proceder”, przeprowadzone podczas pobytu w zakładzie karnym (ilustrowane galerią zdjęć)
• 12 niewykorzystanych scen

Wielkie kłamstewka, Sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

"Wielkie kłamstewka", Sezon 2 na DVD od 12 lutego!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/WielkieKlamstewka2_empik

W Monterey w Kalifornii znów nie ma spokoju. Niezwykle popularny serial HBO® powraca, a wraz z nim – słabnące relacje, krucha lojalność oraz nieustanne zagrożenie, emocjonalne i fizyczne. W drugim sezonie „piątka z Monterey” – Madeline, Celeste, Jane, Renata i Bonnie – stara się poskładać rozbite życie, gdy zjawia się matka zmarłego męża Celeste.

W rolach głównych: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern, Zoë Kravitz, Meryl Streep

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Kłamstwa ujawnione: rozmowa z gwiazdami serialu

Blinded by the light. Siła muzyki - oficjalny zwiastun DVD

OPIS YOUTUBE:
"Blinded by the light. Siła muzyki" na DVD od 26 lutego!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/BlindedByTheLight_empik

Rok 1987. Javed, nastoletni Brytyjczyk pakistańskiego pochodzenia, mieszka w angielskim Luton i pisze wiersze. Są one dla niego ucieczką od dominującego ojca w domu i rasistowskiej nietolerancji w szkole. Natchnieniem i nadzieją Javeda okazuje się niespodziewanie Bruce Springsteen, którego muzyka daje mu siłę do poszukiwania własnego głosu.

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Jak powstawał film

Szczygieł - oficjalny zwiastun DVD

"Szczygieł" na DVD od 12 lutego!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/Szczygiel_empik

Theodore Decker ma 13 lat, kiedy jego matka ginie w zamachu bombowym w Metropolitan Museum of Art. Ta tragedia zmienia jego życie w podróż, pełną żalu i poczucia winy, odkrywania siebie, poszukiwania odkupienia i miłości. Przez cały czas Theo przechowuje coś, co przypomina mu o tamtym strasznym dniu – obraz ptaka - Szczygła przykutego łańcuchem do drążka.

W rolach głównych: Ansel Elgort, Nicole Kidman, Oakes Fegley, Jeffrey Wright, Luke Wilson

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Prawdziwy Szczygieł

Western Stars - oficjalny zwiastun DVD

"Western Stars" na DVD od 26 lutego!
Kup teraz ▶ http://bit.ly/WesternStars_empik

Bruce Springsteen przenosi na ekran swój najnowszy studyjny album Western Stars, wykonując każdą z trzynastu piosenek z zespołem i orkiestrą w swojej prawie stuletniej stodole. Western Stars to debiut reżyserski Springsteena. W realizacji filmu brał udział jego stały współpracownik Thom Zimny, dzięki temu poznajemy życie i twórczość tego wielkiego amerykańskiego artysty z zupełnie innej strony. Film łączy materiały dokumentalne z koncertów, wspomnienia Springsteena i jego prywatne nagrania z zapierającymi dech w piersiach widokami amerykańskiego Zachodu. Jednym słowem – to opowieść o miłości i stracie, odosobnieniu, rodzinie i wiecznym poszukiwaniu bezkresnej przestrzeni.