strzałka do góry
Zwiastuny

Judasz i czarny Mesjasz - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

Scooby-Doo: Na Dzikim Zachodzie - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

„Scooby-Doo: Na Dzikim Zachodzie” na DVD od 1 marca!

Przypnij ostrogi i przygotuj się na potwornie szaloną jazdę ze Scooby-Doo i resztą paczki. Czeka cię mnóstwo niespodzianek, ale strzeż się… duch wyjętego spod prawa złoczyńcy Jacka Gogusia będzie miał ochotę cię postraszyć! Czy uwielbiającej zagadki Brygadzie Detektywów uda się wygrać z upiorną istotą i ocalić ranczo? Przekonaj się o tym, ogladając nowy, przezabawny film pełnometrażowy o przygodach Scooby-Doo na Dzikim Zachodzie!

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD – odcinki:
- Trzy niedojdy
- Złoty interes
- Scooby na Dzikim Zachodzie

Doktor Strange - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

„Doktor Strange” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 15 marca!

W filmie Marvela „Doktor Strange” światowej sławy neurochirurg, poszukując uzdrowienia trafia do tajemniczego Kamar-Taj.
To pełne potężnej magii miejsce stanowi pierwsza linię frontu w walce z niewidzialnymi siłami ciemności, które pragną zniszczyć nasz świat.

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:
- Osobliwa transformacja
- Nietypowe towarzystwo
- Tkanka rzeczywistosci
- W czasie i przestrzeni
- Muzyczne czary
- Marvel: Faza 3 – zapowiedź
- Druzyna Thora: część 2
- Sceny rozszerzone i niewykorzystane
- Gagi
- Komentarz audio

LEGO Ninjago: Noc duchów. Wydanie specjalne - oficjalny zwiastun DVD

Nowość LEGO NINJAGO na DVD: odcinek specjalny „Noc duchów” i aż 20 minifilmów! Zobacz, jak ninja stawiają czoła czarnym charakterom, z którymi walczyli w przeszłości! Podczas zwiedzania wystawy w Święto Umarłych Cole przez przypadek aktywuje potężne ostrze i uwalnia zjawy wszystkich wrogów ninja, a sam zostaje uwięziony. Młodzi wojownicy będą musieli wymyślić sposób, jak odesłać upiornych przeciwników do krainy umarłych, zanim duchy nabiorą mocy i na zawsze pozostaną pośród żywych!

Dziewczyny, Sezon 5 - oficjalny zwiastun DVD

„Dziewczyny", Sezon 5 na DVD od 25 stycznia!

Lena Dunham oraz producenci wykonawczy Judd Apatow i Jenni Konner prezentują długo oczekiwany piąty sezon Dziewczyn – przebojowego, wielokrotnie nagradzanego serialu komediowego, który opowiada o wzlotach i upadkach grupy dwudziestokilkuletnich bohaterek z Nowego Jorku. W sezonie piątym każdą z nich czekają nowe wyzwania w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki szczeremu, przezabawnemu i pełnemu nieoczekiwanych zwrotów akcji serial jeszcze bardziej umocnił swoją pozycję wśród fanów i krytyków!

MATERIAŁY DODATKOWE:
- Sceny niewykorzystane oraz rozszerzone
- Za kulisami odcinków

LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów - oficjalny zwiastun DVD

LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów na DVD już od 18 stycznia!

Nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Rodzina Freemakerów, to zbieracze złomu, którzy budują i sprzedają statki kosmiczne ze szczątków zniszczonych maszyn. Gdy najmłodszy z nich odkrywa w sobie więź z Mocą, wszyscy troje zostają wciągnięci w walkę o przywrócenie pokoju i wolności w galaktyce. Sezon pierwszy zawiera 13 pełnych akcji odcinków.

Dodatki specjalne:
Poznaj rodzinę Freemakerów
Salon i serwis kosmiczny Freemakerów

Rekiny wojny - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD

"Rekiny wojny" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD od 25 stycznia 2017!

Film reżysera trylogii Kac Vegas. Historia dwóch kumpli (Jonah Hill i Miles Teller), którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale wkrótce dorabiają się fortuny. Sytuacja zaczyna ich przerastać, gdy wygrywają kontrakt o wartości 300 mln USD na uzbrojenie wojska w Afganistanie. Aby go zrealizować, muszą podjąć współpracę z typami spod „ciemnej gwiazdy”.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Generał Phillips: reżyser w akcji
- Rekiny wojny: opowieść z pierwszej ręki
- Pentagon Pie: teledysk

Do końca - oficjalny zwiastun DVD

„Do końca" na DVD od 25 stycznia!

Najnowsza produkcja HBO. Producent wykonawczy Steven Spielberg przedstawia „Do końca” – pasjonującą opowieść o kulisach pełnego wyzwań pierwszego roku prezydentury Lyndona B. Johnsona, człowieka, który musiał scalić społeczeństwo po dramatycznym zabójstwie Kennedy’ego, uporać się z eskalacją wojny w Wietnamie oraz uciszyć wewnętrzne niepokoje dzięki ustawie o prawach obywatelskich.

MATERIAŁY DODATKOWE:
- Bryan Cranston: przygotowania do roli
- Do końca: spacer przez historię

Mój przyjaciel smok - oficjalny zwiastun DVD #2

Mój przyjaciel smok na DVD od 18 stycznia!

Disney przedstawia magiczną i niezwykłą przygodę... Tajemniczy dziesięciolatek Pete twierdzi, że mieszka w lesie sam, jedynie w towarzystwie wielkiego, zielonego smoka o imieniu Elliot. Strażniczka leśna Grace oraz jedenastoletnia Natalie będą musiały ustalić pochodzenie chłopca i odkryć prawdę o magicznym stworzeniu.

Mój przyjaciel smok - oficjalny zwiastun DVD #1

Mój przyjaciel smok na DVD od 18 stycznia!

Disney przedstawia magiczną i niezwykłą przygodę... Tajemniczy dziesięciolatek Pete twierdzi, że mieszka w lesie sam, jedynie w towarzystwie wielkiego, zielonego smoka o imieniu Elliot. Strażniczka leśna Grace oraz jedenastoletnia Natalie będą musiały ustalić pochodzenie chłopca i odkryć prawdę o magicznym stworzeniu.

Nowy świat - oficjalny zwiastun DVD

„Nowy świat” na DVD od 11 stycznia!

W podróży ku lepszemu, w ucieczce od złego, przyglądamy się losom trzech młodych imigrantów, dla których Polska stała się tytułowym „nowym światem”.
Żanna wraz z dzieckiem uciekła z ogarniętej chaosem Białorusi. Azzam pracował dla polskiej armii w Afganistanie jako tłumacz, a teraz próbuje poradzić sobie z wojenną traumą. Odrzucona przez rodzinę Wiera wyjechała z Ukrainy. Film wzrusza szczerością i prawdziwymi emocjami, pokazując ludzi, którzy nas na co dzień otaczają, a których nie dostrzegamy.

Materiały dodatkowe:
· zwiastun filmu Powidoki
· zwiastun kinowy Nowy Świat
· materiały z planu